Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,

pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie telefónu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, režim spánku/nerušiť a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jogu, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 2976 h, materiál puzdra plast (010-02604-12)
Kód1528670PN010-02604-12Záruka24 mesiacov
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar Black, pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine,
Skladom externý skladKedy tovar dostanem
711,1 EUR 592,6 EUR bez DPH
piatok 31.3.Prepravnou spoločnosťou:zajtraOsobne v predajni:
Celková cena711,1 EUR
592,6 EURbez DPH
Celkom
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie

Lehké potápěčské chytré hodinky podporující více režimů ponoru

Patříte mezi milovníky potápění a chtěli byste si pořídit chytré hodinky, které můžete používat během všedních dní, ale zároveň se s nimi potápět a mít po ruce důležité informace o ponoru? Lehké chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar jsou navrženy tak, aby odolaly v hloubkách do 100 metrů, vysokým teplotám i nárazům. Díky podpoře satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO získáte přesné informace o poloze (například místo zahájení ponoru a následné vynoření). Samozřejmostí je možnost zvolení si hned z několika režimů ponoru. Pouzdro hodinek Garmin Descent G1 Solar je vyrobeno z vysokopevnostního polymeru a displej kryje safírové sklíčko umožňující solární dobíjení hodinek. Díky tomu může rapidně narůst jejich výdrž — při běžném používání v režimu chytrých hodinek vydrží až 21 dní na jediné nabití a se solárním nabíjením se hodnota posouvá až na těžko uvěřitelné 4 měsíce.* O propojení hodinek Garmin s vaším telefonem se stará technologie Bluetooth. Po spárování se můžete těšit na příchozí notifikace z vašeho zařízení, sledování času a výšky blížícího se přílivu/odlivu a spoustu dalšího. Informace uvidíte na přehledném 0,9palcovém displeji se dvěma okny a rozlišením 176 × 176 pixelů. Hodinky se ovládají pomocí 5 fyzických tlačítek.

*Solární dobíjení; předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50000 luxů

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Descent G1 Solar Black

 • Dobře čitelný monochromatický 0,9palcový displej (176 × 176 px)
 • Safírové sklíčko umožňující solární dobíjení hodinek
 • Speciální sada funkcí pro potápění
 • Rámeček z vysokopevnostního polymeru
 • Podpora plateb Garmin Pay díky technologii NFC
 • V aplikaci Garmin Connect uvidíte po spárování s telefonem všechny naměřené hodnoty v přehledných grafech
 • Jednoduché ovládání prostřednictvím 5 tlačítek
 • Aplikace Garmin Dive slouží k uchování, vyhodnocení a sdílení vašich ponorů
 • Spárování s mobilním telefonem obstarává technologie Bluetooth
 • Výdrž baterie: režim chytrých hodinek až 21 dní / 4 měsíce se solárním dobíjením*, režim GPS až 26 / 39 hodin se solárním dobíjením**
 • Zabudované režimy pro přesné měření vaši aktivity během sportů + možnost jejich rozšíření z platformy Connect IQ
 • Možnost ovládání přehrávání hudby ze spárovaného chytrého telefonu (nutné aktivní propojení přes Bluetooth)
 • Hodinky Garmin Descent G1 Solar splňují normu EN13319, 10 ATM a jsou vhodné pro potápění
 • Přesné určení polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkce Detekce nehod (možnost manuálního odeslání informace o poloze, nebo automatické odeslání při vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárování s telefonem
 • Praktická funkce kalendáře, stopek a odpočtu
 • Sledování tepu ze zápěstí a monitoring spánku
 • Vysoká výdrž na jediné nabití
 • Kompatibilní s iPhone®, Android™
 • Unisex provedení

*Solární dobíjení; předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50000 luxů
**Solární dobíjení; předpokládá se používání při intenzitě světla 50000 luxů

Integrované funkce pro zaznamenání ponorů

Chytré hodinky byly navrženy pro absolvování ponorů. Proto budete mít k dispozici několik režimů potápění (například ponor s jednou směsí nebo více směsmi, režim s jednoduchým hloubkoměrem, klasický Apnea, Apnea Hunt a ponor s uzavřeným okruhem). V chytrých hodinkách Garmin Descent G1 Solar se ukrývá vestavěný satelitní přijímač kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO, díky čemuž získáte přesné informace o vaší aktuální poloze a zaznamenají tak přesné místo ponoru a vynoření. Až 200 vašich ponorů můžete uchovávat a dále analyzovat v mobilní aplikaci Garmin Dive. Hodinky vynikají vysokou mírou přizpůsobení, tedy ke každému režimu ponoru si lze přidat další obrazovky a vybrat si údaje, které chcete při ponoru mít ihned na očích. Garmin Descent G1 Solar lze spárovat se satelitními komunikátory inReach a v případě nouze si můžete zavolat pomoc odkudkoliv. Pro lepší navigaci se můžete pod hladinou orientovat pomocí tříosého potápěčského kompasu. Po spárování s chytrým telefonem rovněž můžete na hodinkách sledovat aktuální informace o časech a výšce blížícího se přílivu/odlivu.

Sportovní a zdravotní funkce hodinek Garmin Descent G1 Solar

V hodinkách a mobilní aplikaci můžete sledovat celou řadu důležitých ukazatelů o vaší aktivitě, zdraví a odpočinku. Samozřejmostí jsou předinstalované sportovní režimy pro měření vaší aktivity. Těšit se můžete například na:

 • Funkce Body Battery — díky této funkce získáte kompletní přehled o tom, jak se dokáže vaše tělo vypořádat se zátěží a určí, zda dostatečně spíte, jestli se přepínáte apod. Hodnota tělesné energie se vyjadřuje na stupnici od 0 do 100.
 • Sledování tepu ze zápěstí — hodinky Garmin po celý den měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je jeho hodnota příliš nízká, nebo naopak příliš vysoká.
 • Pulzní Oxymetr – zjistěte, jak dokáže vaše tělo vstřebávat kyslík během dne nebo v noci
 • Zatížení organizmu — na základě vyhodnocení proměnlivosti srdečního tepu funkce určí aktuální míru zatížení vašeho organizmu.
 • Věk podle kondice — hodiny používají váš biologický věk, týdenní aktivitu, klidový srdeční tep a hodnotu BMI k určení vašeho věku a zda je vaše tělo mladší nebo starší než ve skutečnosti jste.
 • Sledování spánku — chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar dokáží rozpoznat fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM.
 • Funkce pro ženy — prostřednictvím aplikace Garmin Connect můžete sledovat váš menstruační cyklus nebo průběh těhotenství. Zaznamenávat si můžete vaše příznaky apod.
 • Minuty intenzivní aktivity — získejte informace o tom, kolik aktivity zaznamenáte, v jakou dobu a během jaké aktivity.
 • Monitorování pitného režimu — hydratace je v průběhu dne důležitá a proto si lze do hodinek Garmin Descent G1 Solar zaznamenávat vypité tekutiny, abyste měli přehled, kolik jste toho vypili. Při nastavení automatického cíle hodinky určí odhadovanou ztrátu potu a následně upraví i cíl pitného režimu.
 • Celodenní sledování dechu — napříč celým dnem hodinky zaznamenávají intenzitu dýchání (během spánku nebo při dechových cvičeních).
 • Věk podle kondice — na základě  vašeho skutečného věku, týdenním souhrnu pohybu a klidovém srdečním tepu, hodinky Garmin Descent G1 Solar vyhodnotí, zda je vaše tělo mladší nebo starší oproti skutečnosti. 
 • Denní doporučení tréninků — chytré hodinky Garmin Descent G1 poskytnou každodenní tréninková doporučení na základě úrovně vaší kondice a aktuální tréninkové zátěže.
 • Regenerační asistent — po jakémkoliv tréninku vždy uvidíte, jak dlouho bude potřeba odpočívat, abyste se mohli pustit do dalšího náročného tréninku. Tato funkce umí zohlednit intenzitu tréninku, úroveň stresu, denní míru vašeho pohybu a kvalitu i délku spánku.

Praktické funkce pro všední dny a zvýšená výdrž se solárním dobíjením

Přítomnost NFC vám umožní využít s hodinkami Garmin Descent G1 Solar populárních bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay (pokud je podporováno vaší bankou). Samozřejmostí jsou notifikace na příchozí e-maily nebo další oznámení z aplikací, které jsou nainstalované ve vašem spárovaném chytrém telefonu. Pokud vlastníte telefon se systémem Android, můžete se těšit na rychlé textové odpovědi na zprávy. Další populární vychytávkou je možnost ovládání hudebního přehrávače ve spárovaném smartphonu. Garmin Descent G1 Solar nabídnou i chytrou bezpečnostní a sledovací funkci, kdy po spárování s telefonem můžete vašim kontaktům nasdílet aktuální polohu manuálně, nebo při vybraných outdoorových aktivitách poslat automaticky vaši polohu pomocí přednastavené detekce nehod. Prostřednictvím platformy Connect IQ lze do hodinek Garmin Descent G1 Solar jednoduše stahovat rozšířitelný obsah.

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Descent G1 Solar na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atd..

Garmin Descent G1 Solar mají rychloupínací pásek QuickRelease

Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickRelease můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Descent G1 Solar svému stylu. Jednoduše vyjměte pásek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Mobilní aplikace pro potápění Garmin Dive

Pro váš mobilní telefon nebo tablet je bezplatně k dispozici speciální aplikace pro potápění Garmin Dive. Tu můžete nainstalovat na vaše zařízení s iOS nebo systémem Android. V aplikaci podrobně vyhodnotíte své ponory, můžete si najít oblíbená potápěčská místa, sdílet výsledky vašich ponorů s ostatními nebo si zaznamenávat vybavení, které jste během ponoru používali. Jakmile jednou spárujete hodinky Garmin Descent G1 Solar se zařízením s nainstalovanou aplikací, veškeré údaje z ponorů se v budoucnu budou automaticky načítat a aktualizovat.

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisDiskusia
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko