Hlasový prekladač Anobic BT

Tento vreckový hlasový prekladač Anobic BT je rýchlejší a plynulejší než aplikácie v telefóne, a to aj na pomalých mobilných sieťach. Hlasový prekladač umožňuje ľahšie a prirodzenejšie tlmočenie rozhovoru medzi dvoma alebo viacerými účastníkmi v dvoch ...
Hlasový prekladač Anobic BT
Hlasový prekladač Anobic BT
Hlasový prekladač Anobic BT
140,1 EUR 116,8 EUR bez DPH
Skladom externý sklad
pondelok 21.6.Prepravnou spoločnosťou:piatok 18.6.Osobne v predajni:
Kód0954335PNAnobic BTVýrobcaAnobicZáruka24 mesiacov
Cena dopravy
PPL 8 EUR
Viac o doprave
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie

Tento vreckový hlasový prekladač Anobic BT je rýchlejší a plynulejší než aplikácie v telefóne, a to aj na pomalých mobilných sieťach. Hlasový prekladač umožňuje ľahšie a prirodzenejšie tlmočenie rozhovoru medzi dvoma alebo viacerými účastníkmi v dvoch rôznych jazykoch.

Vreckový prekladač Anobic BT dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samoštúdium, nakupovanie alebo podnikania. Prekladá Vaše slová priamo okamžite a preto vytvára pocit, ako by ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne. Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnym princípe. Stačí podržať dotykové tlačidlo na zariadení počas vyslovených slov, následne pustiť a zariadení Vám priamo okamžite preloží požadované slová. Niet lepšieho pocitu, ako cestovať bez stresu a komplikácií po svete s 43 jazykmi vo vrecku a to doslova.

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme. Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám hovorí druhá osoba, stačí stlačiť a podržať tlačidlo mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

Aké sú výhody vreckového prekladača Anobic VT BT?

- Prekladač ANOBIC VT BT je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém bol navrhnutý a vyrobený priamo na preklad reči.
- Špeciálne navrhnutý i pre použitie v hlučnejším prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladača môžu s tým mať problém.
- Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
- Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovanie neurónové siete a modelovanie jazykov.
- Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické.
- ANOBIC využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť preklade je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilný.
- Je to samostatný produkt, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje.
- ANOBIC VT BT nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.

Smer prekladu: Čeština <-> Čínsky (Mandarin), Čeština <-> Angličtina, Čeština <-> Japončina, Čeština <-> Ruština, Čeština <-> Francúzština, Čeština <-> Francúzština (Kanada), Čeština <-> Poľština , Čeština <-> Dánčina, Čeština <-> Nemčina, Čeština <-> Arabčina, Čeština <-> Fínčina, Čeština <-> Kórejčina, Čeština <-> Holandsky, Čeština <-> Rumunčina, Čeština <-> Portugalčina, Čeština <-> Portugaština (Brazília), Čeština <-> Japončina, Čeština <-> Švédčina, Čeština <-> Thajčina, Čeština <-> gréčtina, Čeština <-> Španielčina, Čeština <-> Maďarčina, Čeština <-> Taliančina, Čeština <-> Čínsky (Kantonský), Čeština <-> V ietnamština, Čeština <-> Turecký ...

Tento hlasový prekladač využijete vo všetkých možných situáciách. Jeho ľahká ovládateľnosť, jednoduchosť je tak veľkou prednosťou že sa už nemusíte obávať komunikácie v cudzom jazyku. Situácia ktoré nás stresujú v zahraničí sú zrazu jednoduchšie a bez komplikácií. Rezervácie, reštaurácie, polícia či colník, lekár, nehoda alebo neočakávaná komplikácie na cestách.

technické parametre
Veľkosť: 125 x 37 x 13 mm
Vstavaná batéria: lítium-polymérová (800 mAh)
Váha: 52 gr
Prenos dát: Bluetooth
Obsahuje: 1x Hlasový prekladač Anobic VT2 BT, PC-Link
 

 

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisDiskusia