Hra pre PC Diablo III

2 ×
(72851CZ)
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
Hra pre PC Diablo III
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Produkt skončil
Kód0165811PN72851ENVýrobcaBLIZZARDZáruka24 mesiacov
Cena dopravy
PPL 8 EUR
Viac o doprave
Priemerné hodnotenie100 %
Hodnotené 2×
Pridať hodnotenieZobraziť recenzie (2)
Diablo III je nasledovníkom legendárnej hernej série, ktoré sa celosvetovo predalo milióny kusov. Berie si základné prvky od svojich predchodcov. Náhodné generovanie úrovní, obrovské množstvá príšer, rady jedinečných úloh, tony predmetov, a to všetko zahŕňa do epického príbehu. Zároveň pridáva ďalšie nové prvky, vďaka ktorým posúva žáner RPG zase o stupienok ďalej. Samozrejmosťou je i široká paleta herných postáv, medzi ktorými máte na výber. Štyri sú úplne nové (kúzelník, šaman, lovec démonov a mních) a dopĺňa ich obľúbená postava Barbara, ktorá je vylepšená mnohých deštruktívnymi schopnosťami. Každá postava vyžaduje odlišný herný štýl a vďaka tomu vám sprostredkuje unikátny herný zážitok.


Barbarian (Barbar) - zdroj sily zúrivosť (Fury)


Barbar je zúrivým bojovníkom, ktorý nikdy neuhýba zo súboja tvárou v tvár. Jeho hlavnou zbraňou je zúrivosť, útoky sa skokom a možnosť boja s dvoma zbraňami súčasne. Vďaka obrovskej sile a veľkosti dominujú Barbari v kontaktných súbojoch pri využití takmer akejkoľvek zbrane. Nesnaží sa naháňať jednotlivé protivníkmi, ale dosahujú najlepšie výsledky, keď sa vrhnú priamo do žiary boja a rozsekajú všetky totálne! Barbari s ľahkosťou používajú zbrane, ktoré sú ostatné postavy schopné iba ťažko zdvihnúť. Bez problémov tiež obslúži meč, kladivo, alebo sekeru v obojručným držanie a ľahko tak rozdrví každého, kto sa im postaví do cesty. Sila a zúrivosť idú dobre dohromady. Vďaka tomu je Barbar pri boji tým silnejšie, čím viac rozdrví protivníkov. Ľahšie potom ďalšie rozdelí napoly, odhodí je do diaľky alebo nakopne, až sa im oddelí kosti od mäsa a svalov. Výkriky Barbara môžu vtiahnuť jeho spojencov ešte silnejšie do boja, zatiaľ čo nepriatelia sa vydajú na zbesilý útek, Nikto iný tiež nedokáže ustáť toľko úderov a zranenia, koža Barbara je jednoducho ďalšie silné brnenie.


Demon Hunter (lovec démonov)


Demon Hunter je neúprosný zabijak, ktorý preferuje predovšetkým boj na dlhšiu vzdialenosť. Drží sa od svojich protivníkov pekne na dištanc a spolieha na strelné zbrane, smrtiace pasce a strely. S výbušnými projektilmi, rozsiahlymi salvami šípov a časovanými výbuchy ľahko rozpráši takmer ľubovoľne rozsiahle zhluky nepriateľov. Nepustí si ich k telu a dostane je presne, kam potrebuje. Naproti tomu, keď je Demon Hunter zahnaný do kúta alebo doprostred bitky, je vo veľkom nebezpečenstve. K jeho hlavným schopnostiam patria rôzne obranné úskoky, rovnako ako starostlivo cielené útoky, ktoré spomalia alebo znehybní nepriateľa a on ho potom ľahšie vybaví. Arzenál Demon Huntera zahŕňa luky, granáty a vrhacie zbrane. Dokáže dokonca obslúžiť aj dve kuše súčasne - v každej ruke jednu. K úniku často využíva mágie tieni, ktorú oklame nepriateľov a prekĺzne temnými uličkami. Svojich protivníkov tiež rád vláka do pascí a potom ich bez milosti zabije. Keď sú nepriatelia nebezpečne blízko, tak rád využije dymové bomby, aby sa vzdialil z ich dosahu.


Monk (mních) zdroj sily - duch (Spirit)


Mních je svätý bojovník, ktorého sila vychádza predovšetkým z viery. Jeho hlavným poľom pôsobnosti je liečenie, ochranné mantry a útoky svätú silou. Často bojuje bez zbrane, ale problém mu nerobí ani ovládanie celej rady vyvážaných zbraní. Pri boji využíva svojej vysokej pohyblivosti / vytrvalosti a vyhýba sa tak zdĺhavým súbojom, ktoré by mu mohli spôsobiť rozsiahle zranenia. Útoky mnícha sú primárne zamerané na boj zblízka, môže zasiahnuť jedného nepriateľa extrémnym poškodením, alebo vykonať vbehnutie a uštedriť slabšie rany mnohým nepriateľom. Mantry Monka sa postarajú o liečenie jeho samotného aj jeho najbližších spojencov. Rozsiahlymi kombo útoky porazí takmer akéhokoľvek nepriateľa, ktorý sa pohybuje v jeho blízkosti. V prípade potreby dokáže vykonať rôzne nečakané manévre mätúce či odhadzujúci protivníkmi späť. Mnísi sú majstri najmä v rýchlom pohybe po bojisku a uhýbanie sa úderom dezorientovaných nepriateľov. Sila Monka - duch (Spirit) je generovaná najmä špecifickými schopnosťami, útoky a dokončením kombo útokov. Mnísi, ktorí svoje útoky starostlivo zřetězuje, ich môžu využívať takmer v nekonečných a naozaj zničujúcich cykloch.


Witch Doctor (šaman) - zdroj sily duchovnej energie (Mana)


Šaman je duchovným bojovníkom, ktorý si na pomoc povoláva nemŕtvych a rôzne podivné stvorenia. Živý štít proti nepriateľom mu obstarajú rôzni zombies a ďalšie háveď. On sám sa potom môže sústrediť na vrhanie explozívnych lebiek, štipľavých jedovatých oblakov či distribúciu prekliatie. Schopnosť infikovať, spomaliť a zděsit ich nepriateľov dáva šamanom dokonalú kontrolu na bojisku. Môžu ľahko ovládať nepriateľské útoky a vsunúť protivníkov do deštruktívnych požiarov či oblastí s jedom, ktoré je spoľahlivo odrovnáte. Šamani nechávajú často boj zblízka na svojich posluhovači, a sami sa starajú najmä o oslabenie nepriateľov. Avšak sú tiež viac než schopní zabíjať nepriateľov vlastnými rukami. Zdrojom sily Šamana je mana, ktoré má veľké množstvo, ale jej doplňovanie je pomerne pomalé, takže musí starostlivo vážiť, aká kúzla použije. Manu môže načerpať tiež niektorými schopnosťami.


Wizard (kúzelník) - zdroj energie tajomná sila (Arcane Power)


Wizard sú čarodejnícki odpadlíci, ktorí využívajú svoje telo ako schránku pre tajomnú silu. Ovládajú širokú paletu živlov, od ohňa po mráz. Môžu ovládať čas a svetlo k teleportáciu, vytvárať silné ilúzie a odvracať blížiace sa útoky. Kúzelníci ničí svojich nepriateľov až na výnimky pekne z diaľky, aby sa vyhli ničivým útokom. Vyvolávajú mocné výbuchy, ktoré zasiahnu veľké skupiny nepriateľov, ničivé lúče či padajúce kamene. Ich zdroj energie - Arcane Power sa veľmi rýchlo dopĺňa, takže si môžu dovoliť vyvolávať slabší kúzla takmer v akomkoľvek okamihu.


Remeselníci (Crafting & Artisans)


Niektorí z najtalentovanejších remeselníkov s vami budú cestovať. Sú schopní využívať zdanlivo nepotrebné materiály, ktoré nájdete v divočine, Vytvorí pre vás špeciálnu brnenie či skombinujú kúzelné kamene, aby odomkol ich silu. Ľahšiemu obchodovanie s ľubovoľne získanými predmetmi potom napomáha zbrusu nový aukčný dom (Auction House).


PvP Arenas (PvP arény) a Inferno režim


Diablo III obsahuje špeciálne PvP arény, ktoré sú určené výhradne pre boj hráča proti hráčovi, takže ponúknu rôzne úrovne usporiadania, a odoberanie životnej energie pre zaistenie rovnomernejšie bitky. Okrem trojice obtiažnosťou nadväzujúcich na systém predchádzajúcich dielov, je pripravený aj úplne nový režim Inferno, ktorý ponúkne najsilnejšie nepriateľov s najväčším množstvom životov a samozrejme aj tie najkvalitnejšie predmety.

Tip pre Vás: Oficiálne herné príslušenstvo optimalizované pre hru Diablo III nájdete tu .

Parametre a špecifikácie:
Lokalizácia
Jazyk Anglická
Typ lokalizácia Kompletné
Minimálne požiadavky
Počet jadier procesora Dve jadrá
Frekvencia procesoru 2 800 MHz (2,8 GHz)
Pamäť RAM 1 GB
Pevný disk 12 GB
Grafická karta nVidia GeForce 315
Operačný systém Windows XP
Hodnotenie PEGI
Vekové obmedzenia 16
Závadnosť obsahu Násilie, Online
Typ hry
Typ hry RPG
Ostatné
Ostatné Multiplayer, Nutnosť internetového pripojenia
Série
Herní a filmové sérieDiablo
Platforma / Licence
TypHra
PlatformaPC
LicenceKrabicová
Žánr
ŽánrAkční, RPG
Virtuální realita
TypNepodporováno
Multiplayer
MultiplayerOnline
Lokalizace
TextováEN
DabingEN
Hodnocení PEGI
Věkové omezení18 let
Závadnost obsahuStrach, Násilí, Online
Verze
EdiceZákladní
Minimální požadavky
Řada procesoruIntel Pentium, AMD Athlon 64
Frekvence procesoru2,8 GHz (2,8 GHz)
Grafická kartanVidia GeForce 7800
Verze Direct XDirectX 10.1
Paměť RAM1 GB
Potřebný prostor na HDD12 GB
Operační systémWindows XP
Doporučené požadavky
Řada procesoruIntel Core 2 Duo, AMD Athlon 64
Frekvence procesoru2,8 GHz
Grafická kartanVidia GeForce 260
Verze Direct XDirectX 10.1
Paměť RAM2 GB
Potřebný prostor na HDD12 GB
(72851CZ)
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
16.04.2016
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
19.03.2016
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
PopisTechnické parametrePodrobnostiDiskusiaHodnotenie