Konektory a spojky

Najpredávanejšie
Zobrazit:
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Radiť7 položiek
Solarix adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
kód:0334575
1,94 EUR
Skladom na expedičným skladu v Trutnove utorok 24.10.
Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optické trasy, opatrené konektory, napr. Prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom.
Spojka Optická LC - LC duplexný
kód:0334583
4,27 EUR
Skladom na expedičným skladu v Trutnove utorok 24.10.
ADLCLCSMDP je optická singlemode spojka slúžiace na spojenie patchcordov a okonektorovaných vlákien či káblov. Jedná sa o duplexnú LC-LC verziu pre spojenie 2 káblov z každej strany.
08VM3 Vodotesná optická spojka, zemný / stenu / stožiar, 24 vláken4x6, 4prostupy, matice, 300x188mm
kód:0334556
70,21 EUR
na dotaz
Vodotesná spojka / rozvádzač, hrncového typu. Pre podzemné a nadzemné inštaláciu, súčasťou kompletnej inštalačné príslušenstvo. Vrátane optických kaziet maximálnu možnú kapacitu puzdra 24 vlákien, 4 kazety po 6-tich Švarc. 4x guľatý vstupné
Rezerva kábla na stenu, pozin. kríž, bez krytu, priemer 520mm
kód:0334588
97,13 EUR
na dotaz
Rezerva kábla na stenu, pozin. kríž, bez krytu, priemer 520mm
Rezerva kábla na stenu, pozin. kríž, plastový kryt, priemer 520mm
kód:0334561
121,8 EUR
na dotaz
Rezerva kábla na stenu, pozin. kríž, plastový kryt, priemer 520mm
PBO T1, nástenný optický box 3M, 270x240x80mm, RAL 7035
kód:0334564
121,8 EUR
na dotaz
Optický box PBO veľkosť 1 (vonkajšia / vnútorná). Kapacita až 30 spojok Fibrlok 2540G alebo 36 zvarov. Organizér s 3 štandardnými kazetami, každá umožňujúce integráciu deliče (splitter), vhodné pre siete PON. Zakončenie trubičiek účastnícky
PBO T2, nástenný optický box 3M, 400x255x115mm, RAL 7035
kód:0334560
153,0 EUR
na dotaz
Vhodný pre bod vetvenie alebo do suterénu budov. Používa vnútorná / vonkajšia box BDX3000 vybavený novým 12 miestnym organizérom z BPEO veľkosť 1. Kapacita 72 spojok Fibrlok 2540G alebo 144 teplom zmrštiteľných zvarov. Možnosť uloženia deli