Laminátor OLYMPIA A3 4in1 Set, pre formát A3 až A7, pre maximálnu hrúbku dokumentov 0,5 m

pre formát A3 až A7, pre maximálnu hrúbku dokumentov 0,5 mm, na dokumenty, doklady, vizitky a fotografie, šírka štrbiny 330 mm, pre fólie max. 2×125 mikrónov, doba ohrevu 2 min, rezačka a protizasekávací systém, rýchlosť 400 mm/min, rozmery 6,6 × 46,6 × 14,6 cm (V׊×H), hmotnosť 1,26 kg (3138)
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie

Olympia A3 4in1 je setem laminátoru, fólií, řezačky a zaoblovače rohů. Laminátor Olympia A 330 Plus v černém provedení vám skvěle poslouží při laminování až do formátu A3 pro domácí použití, ale i menší kanceláře. S tímto pomocníkem ochráníte vaše fotografie, ID karty, vizitky a další. Přístroj je velmi rychlý, s rychlostí zpracování 400 mm / min. Olympia A 330 Plus je vybaven technikou, která zajišťuje velmi dobré výsledky laminování. Disponuje také mnoha praktickými funkcemi, jako je technika za tepla i za studena, Jam release proti zaseknutí fólie a pracovní šíří 330 mm. Laminovací fólie může mít tloušťku až 125 mikronů. Přístroj se zahřívá přibližně 2 minuty.

• Zaoblovač rohů roh ustřihne a odhodí do plastového zásobníku
  • Součástí balení Olympia A3 4in1 Set je 18dílná sada laminovacích fólií (3× A3, 3× A4, 4× A5, 4× A6, 4× vizitka)

Laminace dokumentů formátů A3 nebo menší

Laminátor Olympia A3 4in1 Set bude rychle připravena k laminaci, jelikož její nahřátí zabere přibližně 2 minuty. V přístroji lze laminovat dokumenty formátu A3 nebo menší (šířka vstupu 330 mm) a do tloušťky fólie 75-125 mikronů s rychlostí 400 mm/min. Samotné použití přístroje je velice jednoduché, laminovačku totiž stačí zapojit do zásuvky, zapnout vypínačem na pravé a straně a už si jen počkat na to, až vás Olympia A3 4in1 Set rozsvícením zelené kontrolky READY upozorní na dokončení nahřátí. Následně už stačí vložit laminovací fólii s dokumentem do vstupní štěrbiny. Olympia A3 4in1 Set si jej vtáhne automaticky dovnitř a z druhé strany vychází zalaminovaný dokument.

Olympia A3 4in1 Set nabídne zajímavé funkce

S pomocí zařízení Olympia A3 4in1 Set můžete provádět i studenou laminaci, kterou aktivujete přepínačem na pravé straně přístroje (přesunout do polohy COLD). K zajištění plynulého a bezpečného provozu má laminátor Olympia ochranu proti přehřátí. Při překročení maximální teploty se přístroj automaticky vypne. Díky využití kvalitního topného systému se během laminace nevytvářejí bubliny. Může se stát, že se fólie nedopatřením zasekne (při vložení nakřivo nebo při vložení zmačkané fólie), a právě k tomu využijete funkci Jam release. Pomocí toho uvolníte nashromážděnou fólii a jednoduše ji vytáhnete ven z přístroje. Součástí balení Olympia A3 4in1 Set je i 18 ks laminovacích fólií o tloušťce 80 mikronů (3× A3, 3× A4, 3× A5, 3× A6, 6× 95 × 60 mm - vizitka). Po rozbalení tak můžete laminátor okamžitě vyzkoušet.

Olympia A3 4in1 Set disponuje integrovanou řezačkou

Součástí laminátoru Olympia A3 4in1 Set je multifunkční řezací hlava. S pomocí řezačky lze řezat až 3 listy se standardní gramáži 80 g/m2 najednou. Vložíte papír pod přítlačnou lištu laminátoru Olympia A3 4in1 Set a můžete se pustit do řezání. Průhledná lišta spolehlivě udrží aktuálně řezaný papír. Rozsah pravítka je 0-30,5 cm / 0-12". Řezací plocha oplývá hned několika vodítky pro zajištění přesnějšího řezání:

• pravítko — kolmo na řez, na obou stranách řezací plochy se stupnicí v centimetrech (rozlišení 1 mm, rozsah 0 - 4,5 cm)
  • úhloměr — se stupnicí po 15°
  • mřížka — čtverce o rozměru 1×1 cm po celé řezací ploše

Zaoblovač rohů v přihrádce laminátoru Olympia

Vadí vám ostré rohy u papírů a tedy i občasné "oslí uši"? V laminátoru Olympia A3 4in1 Set naleznete speciální přihrádku se zaoblovačem rohů, který je umístěn tak, aby nemohl vypadnout. Používá se tak snadno, jak byste jen čekali — stačí vložit roh papíru a zmáčknout. Váš papír získá hezký zaoblený roh a přebývající ustřižený zbytek spadne do zásobníku na spodní straně zaoblovače. Po dokončení zaoblování rohů jej zase můžete jednoduše schovat do přihrádky laminátoru Olympia A3 4in1 Set.