Modul TP-LINK TL-SM321A, WDM 1.25 Gbps SFP modul, jeden mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/U

WDM 1.25 Gbps SFP modul, jeden mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321A)
Kód0108298PNTL-SM321AZáruka60 mesiacov
Modul TP-LINK TL-SM321A, WDM 1.25 Gbps SFP modul, jeden mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/U
Skladom na externom skladu > 10 ksKedy tovar dostanem
21,17 EUR 17,64 EUR bez DPH
štvrtok 6.10.Prepravnou spoločnosťou:zajtraOsobne v predajni:
Celková cena21,17 EUR
17,64 EURbez DPH
Celkom
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie
Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10 kilometrov skvelú prenosovou rýchlosťou až 1,25 Gbps.

TP-LINK TL-SM321A stačí vložiť do SFP slotu swtich, poprípade do mediakonvertory (napríklad MC220L). Napájanie prebieha priamo z týchto zariadení. Je tiež vybavený držiakom, ktorý umožní ľahko vysunúť SFP kartu zo slotu. Na druhej strane príjmu signálu, je nutné použiť modul TL-SM321B, na ktorý nájdete odkaz v súvisiacich produktoch.

Parametre a špecifikácie:

Nutné príslušenstvo:
Modul TP-LINK TL-SM321B

Napájanie:

3,3 V zo switche alebo mediakonvertory

Normy:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z

Prevádzková teplota:
0 - 70 ° C

Prenosová rýchlosť:
1,25 Gbps - 1000Base-BX

Hmotnosť:
0,12 kg

Vlnová dĺžka:
TX: 1550nm, RX: 1310 nm

Max. dĺžka spoja:
10 km

Optický kábel:
9/125

Konektor:
LC
MiniGBIC / SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321A)
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisPodrobnostiDiskusia
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko