Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700

4 × AA ReCyko 2700 plne inteligentná nabíjačka batérií AA / AAA, NiMH, 4 články AA ReCyko 2700 vo vnútri balenia, doba nabíjania 1,5 - 5,5 h, rýchlosť nabíjania 1100 - 350mAh, napájanie USB 5 V / 1 A, individuálne nabíjacie kanály, viacfarebná LED indi...
Kód1071130PN1604845112Záruka24 mesiacov
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
Nabíjačka GP Speed M451 + 4 × AA ReCyko 2700
-23 %
Skladom na externom skladu > 5 ksKedy tovar dostanem
Bežná cena s DPH 40,09 EUR 30,84 EUR 25,70 EUR bez DPH
piatok 20.5.Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 19.5.Osobne v predajni:
Celková cena30,84 EUR
25,70 EURbez DPH
Celkom
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie

Nabíječka GP Speed M451 + 4× nabíjecí baterie AA ReCyko 2700

Baterie neodmyslitelně patří do každé domácnosti jako pro nás již samozřejmý zdroj energie. Co ale s tím, pokud nechcete neustále dokupovat a vyhazovat jednorázové baterie jako na běžícím páse? Volba je poměrně jednoduchá - zvolte nabíječku GP Speed M451 a k ní 4 ks nabíjecích baterií AA ReCyko 2700, které jsou součástí tohoto setu. Nejenže budete mít neustále po ruce spolehlivý zdroj energie, ale také tak budete šetřit životní prostředí. Nabíječka GP Speed M451 pochází z nové generace elegantních a rychlejších nabíječek, vybavená inteligentními bezpečnostními i technickými funkcemi. Dovede nabíjet až čtyři AA či AAA články různé kapacity najednou, nebo také libovolný nižší počet podle vaší potřeby. Nabíječka Speed M451 je konstruována k nabíjení článků s označením NiMH. Zároveň může díky perforovanému krytu posloužit jako ochranné pouzdro na baterie, ať už na cestách nebo jen doma pro bezpečné skladování baterií. Pro napájení využijete u nabíječky USB kabel 5 V/1 A a přiložené baterie AA ReCyko 2700 nabijete do plna přibližně za 4 hodiny.


Klíčové vlastnosti nabíječky GP Speed M451 + 4× nabíjecí baterie AA ReCyko 2700

 • Elegantní, inteligentní nabíječka GP nové generace
 • Vhodná pro každodenní použití jak doma, tak na cestách
 • S GP Speed M451 můžete nabíjet 1 až 4 články najednou i zvlášť díky individuálním nabíjecím kanálům
 • Kompatibilní s bateriemi velikosti AA nebo AAA s označením typu NiMH
 • Nabíječka je vybavena ochranou proti přebíjení a také detekcí alkalických nebo poškozených baterií
 • O aktuálním stavu vás informuje vícebarevná LED indikace
 • Díky kompaktním rozměrům nabíječky GP Speed M451 si ji budete moci vzít i na cesty
 • Se svým perforovaným krytem dobře poslouží také jako ochranné pouzdro na baterie
 • Interval nabití do plné kapacity článku trvá kolem 4 hodin, s ohledem na typ nabíjené baterie
 • Součástí tohoto balení jsou 4 ks AA ReCyko 2700
 • Vysoká kapacita přiložených nabíjecích baterií 2600 mAh, jedna z nejvyšších na trhu
 • Dodávají se již přednabité s možností okamžitého použití
 • Baterie vyrobeny z recyklovaných materiálů a dále recyklovatelné
 • Navíc je také papírový obal setu nabíječky a baterií plně ekologický
 • Balení zahrnuje: nabíječku GP Speed M451, 4× nabíjecí baterii GP ReCyko 2700 AA a micro USB 5 V/1 A kabel pro napájení
 • Záruční doba činí 2 roky


S nabíječkami GP Speed a bateriemi ReCyko šetříte přírodu i svou peněženku

Nová řada GP Speed nabíječek a baterií pod názvem ReCyko v sobě spojuje zdánlivě neslučitelné vlastnosti - mít kdykoliv na dosah neustále nabité baterie, zároveň šetřit peníze a přesto snížit uhlíkovou stopu, která po použití běžných baterií zůstává. Nabíječka GP Speed M451 a k ní přiložené baterie GP ReCyko 2700 AA 4 ks všechny tyto požadavky splňují. Jsou vhodné jak pro všední domácí použití, tak i do provozu profesionálních zařízení. Řada ReCyko se pyšní ještě větší výkonností a zároveň ekologickou šetrností. V kombinaci s chytrými GP nabíječkami tak dosáhnete úplně jiného rozměru spotřeby energie a jejího dobíjení, než jste dosud byli zvyklí.


GP Speed M451 + AA ReCyko 2700

Individuální nabíjecí kanály

Pokud se vám zdá nemožné nabíjet v jediném zařízení různé druhy baterií, např. s rozdílnou kapacitou či velikostí, pak vás GP Speed M451 jistě příjemně překvapí. Ve výbavě má totiž individuální nabíjecí kanály a tak nezáleží ani na typu nabíjených baterií, ani na jejich počtu, který může být klidně lichý. Nabíječka Speed M451 se postará o každou baterii jednotlivě, přesně tak, jak bude potřebovat.

GP Speed M451 + AA ReCyko 2700

Rychlé nabíjení baterií

Základem inteligentní nabíječky GP Speed M451 je dozajista rychlé a zároveň bezpečné nabití. Za méně než 4 hodiny dosáhnete, díky tomuto nabíjecímu zařízení, maximální kapacity článků, a to i v případě jejich úplného vybití. Přesná doba se odvíjí od kapacity aktuálně nabíjených baterií.

GP Speed M451 + AA ReCyko 2700

Automatické ukončení nabíjecího procesu

Pokud dáte své baterie nabíjet, můžete na ně v tu chvíli přestat myslet. Inteligentní nabíječka GP Speed M451 s automatizovanou elektronikou vám dá vědět LED indikátory o veškerém dění při nabíjecím procesu a navíc si jej samostatně plně koriguje. Nabíječka GP Speed M451 automaticky přejde do pouze udržovací fáze, když rozpozná, že jsou články plně nabity. Vám tak odpadnou veškeré starosti o zbytečné přebíjení baterií a ty si udrží svou maximální kapacitu po dlouhé roky. 

GP Speed M451 + AA ReCyko 2700

Inteligentní nabíjení s GP Speed M451

V nabíječce GP Speed M451 můžete dobíjet baterie s chemickým složením s označením NiMH (nikl-metal-hydridové články). Jiné baterie, např. nenabíjecí alkalické, poškozené nebo také částečně nabité dovede nabíječka rozpoznat. Samostatně pak určí rychlost a způsob nabíjení dle detekovaných hodnot. Pokud omylem vložíte do nabíječky nevhodnou baterii, GP Speed M451 nabíjení ani nespustí a tedy eliminuje veškerá rizika. A ještě další chytrou funkci toto zařízení má, a to teplotní ochranu. To znamená, že při rozpoznání nadměrného zahřívání GP Speed M451 utlumí nebo úplně přeruší nabíjení a vaše baterie tak zůstanou v bezpečí.

GP Speed M451 + AA ReCyko 2700

Malá, lehká - přenosná

Se svými kompaktními rozměry 6,8 × 7,8 cm a tloušťce 2,6 cm se vám nabíječka GP Speed M451 pohodlně vleze do kapsy, kde můžete své baterie dobíjet pomocí např. powerbanky díky USB kabelu, kterým je nabíječka vybavena. Dále můžete k nabíjení využít např. autoadaptér či USB port u svého notebooku, nebo klasické nabíjení přímo ze sítě, ať už jste kdekoliv. A pokud zrovna nebudete potřebovat nabíjet, ale budete si baterie brát s sebou, můžete GP Speed M451 využít jako bezpečné pouzdro, neboť je vybavena perforovaným ochranným krytem.

GP Speed M451 + AA ReCyko 2700

Nabíječka GP a baterie ReCyko šetří naši planetu

V dnešním světě je pojem ekologie velice důležitý a tomu se podřizují také nabíječky GP a nabíjecí baterie ReCyko. Přiložené baterie ReCyko 2700 AA 4 ks jsou minimálně z 10 % vyrobeny z recyklovaných zdrojů, což je zatím největší podíl na trhu. Navíc je z více než 94 % baterie materiál znovu recyklovatelný. A co se týče krabičky, ve které se set baterií a inteligentní nabíječky GP Speed M451 dodává, ta je oproti jiným výrobcům celá pouze z papíru, protože každý detail se počítá.


Set nabíječky GP Speed M451 + 4× GP ReCyko 2700 AA

Při pořízení GP Speed M451 v tomto setu dostanete v balení také 4 ks nabíjecích baterií GP ReCyko 2700 AA. Kapacita přiložených baterií činí unikátních 2600 mAh. Dodávají se již přednabité, takže je budete moci okamžitě používat bez zdržování se prvním nabíjením. Články jsou provozuschopné při teplotách -20 °C až +50 °C, také byly vyrobeny z recyklovaných materiálů a navíc jsou dále recyklovatelné.


Pohodlné nabíjení bez starostí s inteligentní USB nabíječkou GP Speed M451

S touto novou ekologickou generací nabíječek GP Speed a nabíjecích baterií GP ReCyko využijete při každodenní spotřebě energie tu nejmodernější běžně dostupnou výrobní technologii na trhu. Kompaktní velikost nabíječky, bezstarostné nabíjení díky systému automatické detekce nebo napájení prostřednictvím všude rozšířeného a dostupného USB portu, to vše dělá z GP Speed M451 ideálního kandidáta na pomocníka do domácnosti pro vaše spotřebiče a zařízení. Nabíjení baterií řady ReCyko tak bude s nabíječkou GP Speed naprostá hračka kdekoliv a kdykoliv.

Minimální uhlíková stopa u produktů GP

Pokud vám záleží na životním prostředí, ale zároveň si nepřejete upustit od kvality, volíte při výběru nabíječky GP Speed M451 a baterií z řady GP ReCyko naprosto správně. Nabíječka nejenom že šetří životnost baterií a tím minimalizuje ekologickou zátěž, nabíjecí baterie GP ReCyko jsou navíc vyrobeny tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí, neboť jsou k jejich výrobě využívány již recyklované materiály. A navíc je následně také plně recyklovatelná většina materiálů, ze kterých jsou GP ReCyko 2700 AA vyrobeny. Dochází tak k naprostému zužitkování celého balení těchto nabíjecích baterií a nabíječky, protože také obal je pouze a jen papírový. Pokud vám budoucnost naší planety leží na srdci, nechcete tvořit zbytečný odpad, ale využívat recyklovaných a recyklovatelných zdrojů, set nabíječky GP Speed M451 a k ní 4 ks GP ReCyko 2700 AA je ideální volbou právě pro vás.


Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisDiskusia