Audio

Cena a štítky
Stav tovaru:
Dostupnosť:
Výrobce
(1)
(2)
(10)
(13)
(18)
(14)
(5)
(13)
(7)
(1)
(6)
(3)
(1)
(168)
(11)
(10)
(46)
(3)
(28)
(5)
(268)
(17)
(72)
(7)
(2)
(4)
(24)
(24)
(4)
(23)
(13)
(2)
(38)
(8)
(12)
(1)
(1)
(1)
(4)
(7)
(1)
(2)
(27)
(1)
(33)
(4)
(30)
(31)
(11)
(2)
(5)
(7)
(1)
(6)
(2)
(12)
(12)
(4)
(31)
(2)
(16)
(1)
(3)
(20)
(2)
(2)
(1)
(18)
(10)
(9)
(17)
(4)
(3)
(11)
(2)
(11)
(1)
(3)
(26)
(4)
(16)
(40)
(6)
(5)
(24)
(1)
(3)
(4)
(3)
(3)
(20)
(3)
(1)
(18)
(9)
(20)
(14)
(1)
(43)
(1)
(1)
(1)
(4)
(8)
(2)
(11)
(4)
(1)
(2)
(12)
(9)
(33)
(12)
(19)
(4)
(1)
(4)
(1)
(3)
(8)
(1)
(3)
(1)
(1)
(38)
(11)
(43)
(8)
(3)
(25)
(2)
(2)
(9)
(1)
(6)
(6)
(13)
(2)
(1)
(4)
(25)
(20)
(2)
(1)
(34)
(2)
(22)
(11)
(4)
(7)
(4)
(16)
(6)
(12)
(26)
(2)
(1)
(145)
(4)
(5)
(2)
(26)
(21)
(7)
(7)
(2)
(8)
(13)
(1)
(30)
(35)
(1)
(1)
(2)
(1)
(4)
(21)
(38)
(2)
(12)
(10)
(5)
(9)
(152)
(24)
(8)
(1)
(28)
(2)
(2)
(19)
(15)
(25)
(8)
(1)
(1)
(1)
(19)
(2)
(3)
(8)
(9)
(63)
(6)
(4)
(14)
(1)
(27)
(18)
(3)
(3)
(59)
(15)
(9)
(3)
(13)
(1)
(8)
(13)
(2)
(8)
(4)
> 1000 produktov
Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m
Kód:1398989
PN:

Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m

1,20 EUR
Skladom na predajňe > 20 ks
Reproduktorový kábel 2 × 1,5 mm2 z vysoko čistej bezkyslíkatej (OFC) medi. Cena za 1m.
AQ 625 kábel OFC 2 x 2,5 mm2 - 100 m cievka, biely
Kód:1066827
PN:

AQ 625 kábel OFC 2 x 2,5 mm2 - 100 m cievka, biely

2,00 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
Reproduktorový kábel 2 × 2,5 mm2 z vysoko čistej bezkyslíkaté (OFC) medi, biely.
Kábel signálový AQ S1
Kód:1067936
PN:

Kábel signálový AQ S1

2,29 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
Kábel signálový AQ S1
AQ KAJ015 - stereo audio kábel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, dĺžka 1,5m
Kód:1068080
PN:

AQ KAJ015 - stereo audio kábel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, dĺžka 1,5m

2,43 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Stereo audio kábel s konektormi 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack.
AQ KAJ030 - stereo audio kábel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, dĺžka 3m
Kód:1068081
PN:

AQ KAJ030 - stereo audio kábel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, dĺžka 3m

3,67 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
Stereo audio kábel s konektormi 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack.
Dátový kábel OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 0,5 m G.657A
Kód:1189444
PN:1019

OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 0,5 G.657A

5,81 EUR
Skladom na predajňe > 20 ks
prepojovacie, 0,5 m, male konektory: 2× SC (Full-duplex), rovné zakončenie (1019)
Dátový kábel OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 1m G.657A
Kód:1189431
PN:1030

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

7,34 EUR
Skladom na predajňe 5 ks
prepojovacie, 1 m, male konektory: 2× LC (Full-duplex), rovné zakončenie (1030)
Mikrofón Gembird MIC-205
Kód:0467122
PN:MIC-205

Gembird MIC-205

7,38 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
stolný, vypínateľný, čierny (MIC-205)
Dátový kábel OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5 m G.657A
Kód:1189434
PN:1049

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5 G.657A

7,63 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
prepojovacie, 0,5 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončenie (1049)
Dátový kábel OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m G.657A
Kód:1189438
PN:1051

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m G.657A

9,90 EUR
Skladom na predajňe 4 ks
prepojovacie, 2 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončenie (1051)
Rádio Sencor SRD 1100 B
Kód:0722136
PN:SRD1100B

Sencor SRD 1100 B

11,60 EUR12,78 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
prenosné, FM / AM tuner, teleskopická anténa, AUX-IN 3.5mm (vstup), AAA batérie (SRD 1100 B)
-9 %
AQ KAO030 - optický audio kábel 3m
Kód:1061475
PN:

AQ KAO030 - optický audio kábel 3m

14,39 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Optický audio kábel pre dokonalý prenos zvuku.
Nástenné reproduktory ART SOUND UNI30- onwall LS, 20-60W, biele (2ks)
Kód:1052113
PN:

ART SOUND UNI30- onwall LS, 20-60W, biele (2ks)

132,0 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Profesionálne ABS reproduktor s neutrálnym vzhľadom, ktorý má pevný korpus. Vďaka tomu má dostatočný výkon aj cez svoje kompaktné rozmery a je ho možné použiť v malých priestoroch ako sú napríklad kuchyne, WC, chodby a ďalšie.
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Mikrosystém Sencor SMC 8000B
Kód:0900130
PN:35051511

Sencor SMC 8000B

144,3 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
100W, CD, FM tuner, Bluetooth, podporované formáty: MP3, displej, USB, diaľkové ovládanie (35051511)
ART SOUND Rock S - rock speaker, 130W, sivý
Kód:1067372
PN:

ART SOUND Rock S - rock speaker, 130W, sivý

153,8 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
Kvalitné vonkajšie reproduktor v tvare kameňa, dvojpásmový, RMS výkon 65W.
Nástenné vodeodolné reproduktory ART SOUND ASW 45.2W outdoor, 50W, biele (2ks)
Kód:1052104
PN:

ART SOUND ASW 45.2W outdoor, 50W, biele (2ks)

155,6 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Minimálne rozmery, ale maximálnu vodeodolnosť. Hoci je ASW 45.2 najnovší produkt v rámci Rady, je doslova definíciou slova "vodeodolný" so všetkým čo vtejto kategórii môžete očakávať.
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Nástenné vodeodolné reproduktory ART SOUND ASW 45.2B outdoor, 50W, čierne (2ks)
Kód:1052103
PN:aasw45b

ART SOUND ASW 45.2B outdoor, 50W, čierne (2ks)

155,6 EUR
Skladom na predajňe 4 ks
Minimálne rozmery, ale maximálnu vodeodolnosť. Hoci je ASW 45.2 najnovší produkt v rámci Rady, je doslova definíciou slova "vodeodolný" so všetkým čo vtejto kategórii môžete očakávať.
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
ART SOUND HPRO 550 inwall reproduktor
Kód:1067347
PN:

ART SOUND HPRO 550 inwall reproduktor

205,8 EUR
Skladom na predajňe 4 ks
Elegantný dizajnový zabudovateľný reproduktor s tenkým rámčekom a magnetickou mriežkou.
Vstavané reproduktory ART SOUND HPRO 650 (2ks)
Kód:1052090
PN:

ART SOUND HPRO 650 (2ks)

339,6 EUR
Skladom na predajňe 4 ks
Podhľadový HiFi reproduktor s magnetickou mriežkou nízkeho profilu s takmer neviditeľným lemom. Veľmi čistý dizajn predurčuje použitie reproduktora všade tak, kde je potreba kvalitný zvuk a zároveň sú veľmi vysoké nároky na dizajn priestoru.
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Reproduktor pasívny QUADRAL SIGNUM 70 (1ks), čierny
Kód:1399168
PN:610034

QUADRAL SIGNUM 70 (1ks), čierny

512,1 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
SIGNUM 70 má vynikajúcu jemnú dynamiku s veľkou rezervou výkonu. Aby sa basové a stredové reproduktory vzájomne nerušili, majú oddelené komory. SIGNUM 70 je presvedčivý po celom jeho frekvenčnom rozsahu.
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
ART SOUND RO2060 - podhľadové repro flat
Kód:1067340
PN:

ART SOUND RO2060 - podhľadové repro flat

618,1 EUR
Skladom na predajňe 4 ks
Dvojpásmový okrúhly vstavaný reproduktor s vynikajúcim zvukom pre najnáročnejšie aplikácie - výkon 120 W.
ARTSOUND AMP1250B - 12-kanálový výkonový zosilňovač
Kód:1175023
PN:

ARTSOUND AMP1250B - 12-kanálový výkonový zosilňovač

1 443 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Viackanálový zosilňovač 12 x 50 W.
Reproduktorový kábel AQ 615 kábel OFC 1,5mm2, transparent, metráž 1m
Kód:0941649
PN:9120035822031

AQ 615 kábel OFC 1,5mm2, transparent, metráž 1m

1,44 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi.
Reproduktorový kábel 2x1,5mm, 100% meď, metráž 1m
Kód:1175171
PN:KV-050-97

Reproduktorový kábel 2x1,5mm, 100% meď, metráž 1m

1,80 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
Kabel k propojení reprosoustav, obsahuje 100% měď, 2 vodiče (2 vodiče o průřezu 1,5 mm2)
Reproduktorový kábel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
Kód:1185630
PN:401 00917

Reproduktorový kábel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž

2,76 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
Reproduktorový kábel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Kód:1241576
PN:859558981049

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

5,32 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 0,5 m G.657A
Kód:1312273
PN:1029

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 0,5 m G.657A

7,83 EUR
Skladom na predajňe 5 ks
prepojovacie, 1 m, male konektory: 2× LC (Full-duplex), rovné zakončenie (1030)
AQ KAO015 - optický audio kábel 1,5m
Kód:1068138
PN:

AQ KAO015 - optický audio kábel 1,5m

8,21 EUR
Skladom na predajňe 3 ks
Optický audio kábel pre dokonalý prenos zvuku.
Dátový kábel OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A
Kód:1189437
PN:1050

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

8,91 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
prepojovacie, 1 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončenie (1050)
ART SOUND KIT RO 3 - mdf inwall kit (pre MDC620/650/800/FL620/RO650.2/2060)
Kód:1174504
PN:

ART SOUND KIT RO 3 - mdf inwall kit (pre MDC620/ 650/ 800/ FL620/ RO650.2/ 2060)

20,16 EUR
Skladom na predajňe > 20 ks
Montážny KIT RO 3 - určený pre reproduktory MDC620/650/800/FL620/RO650.2/2060
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko