Modul TP-Link TL-SM321B, WDM 1.25 Gbps SFP modul, jeden mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UP

WDM 1.25 Gbps SFP modul, 10 km (TL-SM321B)
Kód0108299PNTL-SM321BZáruka60 mesiacov
Modul TP-Link TL-SM321B, WDM 1.25 Gbps SFP modul, jeden mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UP
Skladom na externom skladu > 10 ksKedy tovar dostanem
19,35 EUR 16,13 EUR bez DPH
piatok 1.3.Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 29.2.Osobne v predajni:
Celková cena19,35 EUR
16,13 EURbez DPH
Celkom
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie
MiniGBIC modul určený pre rozvod či zakončenie optické sieťové trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit / s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osádzať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete. Pri zmene konfigurácie tiež nie je nutné meniť celý aktívny prvok - stačí iba výmena jednotlivého modulu. Modul je napájaný priamo zo switche, kam sa vkladá do SFP slotu, alebo mediakonvertory MC220L. Na druhej strane spoja je nutné použiť modul TL-SM321A. Modul využíva technológiu WDM, ktorá umožňuje viesť obojsmernú komunikáciu len po jednom vlákne.

Parametre a špecifikácie:

Max. dĺžka spoja:
10 km

Normy:
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z

Optický kábel:
9/125

Vlnová dĺžka:
TX: 1550 nm
RX: 1310 nm

Konektor:
LC

Prenosová rýchlosť:
1,25 Gbit / s

Napájanie:
3,3 V zo switche alebo mediakonvertory

Hmotnosť:
12 g

Prevádzková teplota:
0 - 70 ° C
MiniGBIC / SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321B)
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisPodrobnostiDiskusia
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko