Sieťové prvky

Najpredávanejšie
1
TP-LINK TL-WN725N

TP-LINK TL-WN725N

Skladom na predajňe 2 ks
9,95 EURzľava 28 %
7,19 EUR
2
Datacom, drôt, CAT5E, UTP, 305m / box

Datacom, drôt, CAT5E, UTP, 305m / box

Skladom na expedičným skladu
76,24 EUR
3
TP-LINK TL-SG1008D

TP-LINK TL-SG1008D

Skladom na expedičným skladu
32,11 EURzľava 28 %
23,24 EUR
4
Mikrotik napájací POE adaptér 24V 1A 24W, uzemnený
13,77 EUR
6
Ubiquiti UNIFEM UAP-AC-LR

Ubiquiti UNIFEM UAP-AC-LR

Skladom na expedičným skladu
108,4 EUR
7
Mikrotik RB750Gr3

Mikrotik RB750Gr3

Skladom na expedičným skladu
55,76 EUR
8
TP-Link TL-WPA7510 KIT

TP-Link TL-WPA7510 KIT

Skladom na predajňe 4 ks
100,4 EURzľava 36 %
63,80 EUR
9
Patch kabel FTP, Cat5e, 2m, šedý

Patch kabel FTP, Cat5e, 2m, šedý

Skladom na expedičným skladu
2,70 EURzľava 5 %
2,56 EUR
Zobrazit:
Výrobce
Zobraziť vybrané
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Radiť> 1000 produktov
kód:0023205
Datacom, RJ45, plastová, zelená
-52 %
0,07 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
Krytka konektora (4365)
kód:0023203
Datacom, RJ45, plastová, červená
-40 %
0,07 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
Krytka konektora (4364)
kód:0035658
Datacom CAT5E UTP modrý 0.5m
1,16 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
(1503)
kód:0008771
OEM CAT5E, UTP, 8p8c, RJ45 / RJ45
-10 %
1,40 EUR
Skladom na predajňe > 50 ks
(4210)
kód:0128512
Datacom CAT5E UTP šedý 0.25
1,57 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
(1490)
kód:0083994
Panel na káble bez kefy 1U
-79 %
1,83 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Panel na káble bez kefy 1U
kód:0417343
FD 6
-68 %
1,83 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
televízne + rádio + satelit, koncová, odbočovacie útlm 6dB, IEC konektory, F konektor (FD 6)
kód:0118959
OEM 2x RJ45 8p8c
1,96 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
(4204)
kód:0035657
Datacom CAT5E UTP čierny 0.5m
1,97 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
(1501)
kód:0035660
Datacom CAT5E UTP žltý 0.5m
1,97 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
(1505)
kód:0035663
Datacom CAT5E UTP modrý 1m
1,97 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
(1513)
kód:0008741
Datacom CAT5E UTP šedý 1m
1,97 EUR
Skladom na predajňe 5 ks
(1510)
kód:0008742
Datacom CAT5E UTP šedý 2m
2,37 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
(1520)
kód:0008740
Datacom CAT5E UTP šedý 0.5m
2,37 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
(1500)
kód:0418050
Datacom CAT5E UTP krížený (cross) 0.5m
3,09 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
(1509)
kód:0307936
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
-62 %
3,29 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
kód:0008745
Datacom CAT5E UTP šedý 7m
3,60 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
(1550)
kód:0138860
Zásuvka OEM CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omietku biela
5,28 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
Kvalitné zásuvka pod omietku kategórie 6 netienená, biela.
kód:0138858
Zásuvka OEM CAT5E STP 2 x RJ45 na omietku biela
5,52 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
Kvalitné zásuvka na omietku kategórie 5E tienená, biela.
kód:0636518
Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m
5,89 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m
kód:0799473
Datacom Dátová zásuvka UTP CAT5E pod omietku 2050
5,98 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
2xRJ45, 45 °, zárezové pole typu LSA, netienená, biela (2050)
kód:0105077
Ubiquiti UniBracket
-12 %
5,98 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
univerzálne pre NanoStation a LocoStation s možnosťou montáže na stožiar i na stenu (UBI-BR)
kód:0417336
Datacom, CAT5E, STP, 2x RJ45, pod omietku
6,38 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
(2150)