Routerboardy

Cena a štítky
Stav tovaru:
Dostupnosť:
Výrobce
(1)
(153)
(2)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
166 produktov
MikroTik quickMOUNT-X pre SXTsq
Kód:1464576
PN:QM-X

MikroTik quickMOUNT-X pre SXTsq

4,84 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
MikroTik quickMOUNT-X pre SXTsq
MikroTik quickMOUNT PRO pre LHG jednotky, nastaviteľný
Kód:0783458
PN:QMP-LHG

MikroTik quickMOUNT PRO pre LHG jednotky, nastaviteľný

9,56 EUR
Skladom na predajňe 4 ks
QuickMOUNT PRO LHG je vylepšený držiak na stenu alebo stožiar určený len pre jednotku LHG. Pomocou tohto držiaku je možné otáčať s jednotkou v rozmedzí 140 ° v horizontálnej i vertikálnej rovine.
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik napájací POE adaptér 24V 2A 48W pre MikroTik RouterBOARD a ALIX
Kód:0334363
PN:HS48-2400

MikroTik napájací POE adaptér 24V 2A 48W pre MikroTik RouterBOARD a ALIX

14,00 EUR19,06 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
HS48-2400 je pasívny PoE injektor so zabudovaným 24V / 2A zdrojom slúžiace pre napájanie väčšiny RouteBOARDů a Ubiquiti produktov. Použiť sa však dá pre i napájanie iných zariadení s PoE Extractor podporujúcich vstupné napätie 24V. Súčasťou balenia je aj nap ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
-27 %
MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kábel, 1m
Kód:1198717
PN:XS+DA0001

MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kábel, 1m

29,04 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kábel, 1m
MikroTik RouterBOARD RB411AR, 1x LAN, 1x miniPCI, 2.4GHz bezdrôtový modul, L4 licencie
Kód:0091208
PN:RB411AR

MikroTik RouterBOARD RB411AR, 1x LAN, 1x miniPCI, 2.4GHz bezdrôtový modul, L4 licencie

30,26 EUR94,73 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Mikrotik RB411AR 300 MHz, 64 MB RAM, RouterOS L4
-68 %
MikroTik RouterBOARD RBcAPL-2nd, cap lite, 300Mbps
Kód:0783493
PN:RBcAPL-2nD

MikroTik RouterBOARD RBcAPL-2nd, cap lite, 300Mbps

32,25 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
cap lite je drobný access point s čistým a jednoduchým dizajnom, ktorý zapadne do každého prostredia. Perfektne sa hodí pre verejné priestory v hoteloch, letiskách a nákupných centrách, do reštauračných zariadení a pod., Kde je ľahké jednotku umiestniť mimo ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Routerboard MIKROTIK RBSXTsq2nD, určené pre WiFi 2,4 GHz, WiFi 4, max. rýchlosť WiFi preno
Kód:0912096
PN:RBSXTSQ2ND

Routerboard MIKROTIK RBSXTsq2nD, určené pre WiFi 2,4 GHz, WiFi 4, max. rýchlosť WiFi preno

43,72 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
určené pre WiFi 2,4 GHz, WiFi 4, max. rýchlosť WiFi prenosu: 300 Mb / s, 64 MB RAM, CPU 650 MHz, 1 × LAN 100 Mb / s, napájanie cez PoE-in (RBSXTsq2nD)
Routerboard Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC, určené pre WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, WiFi 5, max.
Kód:0912088
PN:RB952UI-5AC2ND-TC

Routerboard Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC, určené pre WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, WiFi 5, max.

62,26 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
určené pre WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, WiFi 5, max. rýchlosť WiFi prenosu: 750 Mb / s, 64 MB RAM, CPU 650 MHz, 5 × LAN 100 Mb / s, 1 × USB, PoE-out, napájanie cez adaptér a PoE-in (RB952Ui-5ac2nD-TC)
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Routerboard Mikrotik RB750Gr3, 256 MB RAM, CPU 880 MHz, 5 × LAN 1000 Mb/s, 1 × USB, napája
Kód:0659098
PN:RB750GR3

Routerboard Mikrotik RB750Gr3, 256 MB RAM, CPU 880 MHz, 5 × LAN 1000 Mb/s, 1 × USB, napája

67,50 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
256 MB RAM, CPU 880 MHz, 5 × LAN 1000 Mb/s, 1 × USB, napájanie cez adaptér a PoE-in (RB750Gr3)
Routerboard MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD, určené pre WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, WiFi 5, max. rýchlo
Kód:1055551
PN:RBCAPGI-5ACD2ND

Routerboard MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD, určené pre WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, WiFi 5, max. rýchlo

95,97 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
určené pre WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, WiFi 5, max. rýchlosť WiFi prenosu: 1200 Mb / s, 128 MB RAM, CPU 716 MHz, 2 × LAN 1000 Mb / s, PoE-out, napájanie cez PoE-in (RBcAPGi-5acD2nD)
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Routerboard MIKROTIK RBSXTR&R11e-LTE6
Kód:1372688
PN:RBSXTR&R11E-LTE6

MIKROTIK RBSXTR&R11e-LTE6

183,2 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
64 MB RAM, CPU 650 MHz, 2 × LAN 100 Mb/s, PoE-out, napájanie cez PoE-in (RBSXTR&R11e-LTE6)
Router Mikrotik CRS326-24G-2S + RM
Kód:0912077
PN:CRS326-24G-2S+RM

Mikrotik CRS326-24G-2S + RM

225,6 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
RM Cloud Router Switch, 24 × Gbit LAN, 2 × SFP + port, vrátane RouterOS L5 licencie (CRS326-24G-2S + RM)
MikroTik Cloud Core Router, CCR1016-12S-1S +
Kód:0334517
PN:CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router, CCR1016-12S-1S +

679,6 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
CCR1016 je router z priemyselnej triedy s 16ti jadrovým TILER CPU. Ak budete potrebovať veľa miliónov paketov za sekundu - Cloud Core Router je vaša najlepšia voľba. Tento model má dvanásť SFP a jednen SFP + port pre 10G pripojenie. Je k dispozícii v 1U ra ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik quickMOUNT
Kód:0783453
PN:QM

MikroTik quickMOUNT

5,44 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
Držiak MikroTik quickMOUNT na stenu alebo stožiar pre RBSXT / Omnitik / BaseBox a zariadenia do 1,5 kg, montáž na stožiar do priemeru 65 mm, priemer držiaka 35 mm, materiál plast, možnosť montáže až 2 jednotiek RBSXT, vr. kovového sťahovacieho pásku a skrutiek s hmoždinka ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Montážne krabice CA600 pre RouterBOARD RB600
Kód:0334543
PN:CA600

Montážne krabice CA600 pre RouterBOARD RB600

6,03 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
Otvory: 4x RSMA, 2x N female Rozmery: 260 x 150 x 34 mm
MikroTik všesmerová anténa DIPOL 2.4GHz 5dbi s RPSMA konektorom
Kód:0783439
PN:ACOMNIRPSMA

MikroTik všesmerová anténa DIPOL 2.4GHz 5dbi s RPSMA konektorom

9,19 EUR
Skladom na externom skladu > 5 ks
ACOMNIRPSMA je 2.4 GHz 5dBi DIPOL anténa s RSMA-male konektorom. Veľmi vhodné pre BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT) a vďaka 2 kusom tejto antény môžete ľahko mať 2x2 MIMO 2,4 GHz Access Point. Tým môžete mať "2.4 GHz OmniTik", ideálny pre kempy, prívesové p ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik quickMOUNT PRE
Kód:0783465
PN:QMP a 517000299

MikroTik quickMOUNT PRE

9,73 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
QuickMOUNT PRO je vylepšený montážny držiak na stenu a stožiar s eleváciou v horizontálnej i vertikálnej rovine. QMP môžete použiť aj ako adaptér z priemeru veľkého stožiaru. QMP je tiež možné otáčať v H i V polarizáciu v rozmedzí 140 °. Nosnosť je 1.5 kg. Pomoci ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik quickMOUNT extra - držiak pre veľké Antea
Kód:0783475
PN:QME

MikroTik quickMOUNT extra - držiak pre veľké Antea

9,73 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
Držiak na stenu či stožiar s názvom quickMOUNT EXTRA umožňuje jednoduchú inštaláciu i väčších antén / prvkov do maximálnej hmotnosti 8kg. Držiak qme umožňuje natáčanie inštalovaného prvku v rozsahu až 190 ° v horizontálnej rovine. Držiak je vyrobený z veľmi odolného ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik napájací adaptér 24V 0,8A pre RouterBOARD, ALIX - 18POW
Kód:0783444
PN:18POW

MikroTik napájací adaptér 24V 0,8A pre RouterBOARD, ALIX - 18POW

10,81 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
Napájací zdroj 24V, 0,8A, 18W pre Mikrotik RouterBOARD a ALIX.
MikroTik Wall Mount Kit for RB2011 (RB2011-H, RBWMK)
Kód:0783437
PN:RB2011-H

MikroTik Wall Mount Kit for RB2011 (RB2011-H, RBWMK)

12,97 EUR
Skladom na externom skladu > 5 ks
MikroTik Wall Mount Kit je určený pre RB2011 a zabezpečuje tak inštaláciu Vašich RB2011 tým, že chráni káble pred nechceným odpojením napájacieho alebo LAN kábla. Ideálne použitie na verejných miestach, napríklad zdieľaných serverových miestností a pôd. Vh ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Montážne krabice CASE1D1BLKU, 2x LAN, USB, čierna
Kód:0335212
PN:CASE1D1BLKU

Montážne krabice CASE1D1BLKU, 2x LAN, USB, čierna

16,67 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
Montážna krabička čiernej farby určená pre modelový rad ALIX.2. Škatuľka obsahuje otvory pre 2x LAN, 2x SMA, sériový port RS-232 a 2x USB.
Montážna krabica CASE1D2U, 3x LAN, USB, sivá
Kód:0209191
PN:CASE1D2U

Montážna krabica CASE1D2U, 3x LAN, USB, sivá

16,79 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
Montážna krabička šedej farby určená pre modelový rad ALIX.2 a APU 1/2/3. Krabička obsahuje otvory pre 3x LAN, 1x SMA, sériový port RS-232 a 2x USB.
Montážna krabica CASE1D2BLKU, USB, 3x LAN, black
Kód:0209192
PN:CASE1D2BLKU

Montážna krabica CASE1D2BLKU, USB, 3x LAN, black

17,37 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
Montážna krabička čiernej farby určená pre modelový rad ALIX.2. a APU 1/2/3. Krabička obsahuje otvory pre 3x LAN, 3x SMA, sériový port RS-232 a 2x USB.
MikroTik SW Replacement Kit
Kód:0334549
PN:SWRK

MikroTik SW Replacement Kit

17,54 EUR
Skladom na externom skladu 1 ks
Licenčný kľúč pre Vami nainštalovaný RouterOS pre RouterBOARD alebo x86 platformu. Pre rozdiely medzi jednotlivými levelmi licencie, odporúčame pozrieť sa tu. Postup Inštalácia: nainštaluje RouterOS (na stiahnutie tu). Z ľavého menu - System - License zk ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Montážne krabice CA411-711
Kód:0783480
PN:CA411-711

Montážne krabice CA411-711

17,54 EUR
Skladom na externom skladu > 5 ks
CA411-711 je krabička pre vnútorné použitie určená pre RouterBOARD radov RB411, RB911, RB711, RB912 a RB922. Vďaka vymeniteľným predným panelom možno krabičku kedykoľvek prispôsobiť na RouterBOARD, ktorý potrebujete. Na zadnej strane možno nájsť zemniace skrutku a ...
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradný napájací zdroj pre CCR1009-7G-1C-1S + a CRS317-1G-16S + RM
Kód:0783489
PN:24V2APOW

MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradný napájací zdroj pre CCR1009-7G-1C-1S + a CRS317-1G-16S + RM

20,91 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
MikroTik 24V2APOW je náhradný interný napájací zdroj, ktorý je špeciálne navrhnutý len pre niektoré MikroTik zariadení. Celkový výkon zdroja je 60W pri napätí 24V a maximálnym prúdu 2.5A. Kompatibilita s týmito modelmi; CCR1009-7G-1C-1S +; CRS317-1G-16S + RM;
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
Kód:0783438
PN:S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

21,03 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 850nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 550m. Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov "cisco compatibile".
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
MikroTik napájací adaptér 24HPOW, 24V 2.5A, napájací kábel
Kód:0783478
PN:24HPOW

MikroTik napájací adaptér 24HPOW, 24V 2.5A, napájací kábel

21,03 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
24HPOW je napájací adaptér s maximálnym výstupným napätím 24V, prúdom max.2.5A a celkovým výkonom 60W. Napájací adaptér má štandardný konektor s rozmermi 2.1 / 5.5mm. Súčasťou balenia je napájací kábel.
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Anténa MIKROTIK MTAO-LTE-5D-SQ
Kód:0912081
PN:MTAO-LTE-5D-SQ

MIKROTIK MTAO-LTE-5D-SQ

22,74 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
(MTAO-LTE-5D-SQ)
Routerboard Mikrotik RB931-2nD, určené pre WiFi 2,4 GHz, WiFi 4, max. rýchlosť WiFi prenos
Kód:0796433
PN:RB931-2ND

Routerboard Mikrotik RB931-2nD, určené pre WiFi 2,4 GHz, WiFi 4, max. rýchlosť WiFi prenos

27,93 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
určené pre WiFi 2,4 GHz, WiFi 4, max. rýchlosť WiFi prenosu: 300 Mb/s, 32 MB RAM, CPU 650 MHz, 3 × LAN 100 Mb/s, napájanie cez adaptér (RB931-2nD)
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko