Optické sítě

Najpredávanejšie
1
TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)
33,22 EURzľava 4 %
31,76 EUR
2
TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth / Optika (single-mode)
41,55 EURzľava 9 %
37,73 EUR
3
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (single-mode)
52,71 EURzľava 2 %
51,62 EUR
4
TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

Skladom na expedičným skladu
35,37 EURzľava 18 %
28,90 EUR
5
TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

Skladom na expedičným skladu
45,42 EURzľava 10 %
40,90 EUR
6
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10 / 100Base
28,88 EUR
7
TP-LINK MC220L

TP-LINK MC220L

Skladom na expedičným skladu
28,90 EUR
8
TP-LINK MC210CS

TP-LINK MC210CS

Skladom na expedičným skladu
57,90 EUR
9
TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

Skladom na expedičným skladu
56,90 EUR
Zobrazit:
Výrobce
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Radiť70 položiek
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
-62 %
kód:0307936
3,29 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m
kód:0636518
12,74 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m
OEM Záslepka plastová do optickej vane SC, čierna
kód:0334615
1,25 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
Parameter Hodnota Typ príslušenstva Optické vane, rozvádzače Špecifikácia: SC záslepka; vhodná na zaslepenie voľných nevyužitých obdĺžnikových otvorov miesto SC spojok;
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m
kód:0491986
11,25 EUR
Skladom na expedičným skladu
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m (Optické patch káble)
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10 / 100Base
kód:0138851
28,88 EUR
Skladom na expedičným skladu
Multimódové media konvertor pre konverziu 100Base-FX optické trasy na metalickú trasu 10 / 100Base-TX a naopak. Max. vzdialenosť optickej trasy 2 km. Kovový obal.
TP-LINK TL-SM311LS
-18 %
kód:0093359
28,90 EUR
Skladom na expedičným skladu
MiniGBIC / SFP 1000Base LX (LC) (TL-SM311LS)
TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)
kód:0087510
31,76 EUR
Skladom na expedičným skladu
Media konvertor TP-LINK pre prevod 10 / 100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie externým napájacím ada
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
35,90 EUR
Skladom na expedičným skladu
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45, 20km (MC110CS)
TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth / Optika (single-mode)
kód:0087512
37,73 EUR
Skladom na expedičným skladu
Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa použije konvertor MC111CS.Převodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje kl
TP-LINK MC111CS
-18 %
kód:0206905
37,73 EUR
Skladom na expedičným skladu
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45 (MC111CS)
TP-LINK TL-SM321A
kód:0108298
40,90 EUR
Skladom na expedičným skladu
MiniGBIC / SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321A)
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (single-mode)
kód:0087513
51,62 EUR
Skladom na expedičným skladu
Gigabitový media konvertor TP-LINK pre prevod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie externým na
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
56,90 EUR
Skladom na expedičným skladu
1000Mb / s SC na 1000Mb / s RJ45, 0.55km (MC200CM)
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura 60 mm, priesvitná, teplom zmrštiteľná, priemer 2,4 mm
kód:0334659
1,06 EUR
Skladom na expedičným skladu
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura dĺžky 60 mm s priemerom 2,4 mm pre mechanickú ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvorená priesvitnou, teplom zmraštiteľnou hadičkou, v ktorej je vložený drôt zaisťujúci mechanickú pevnosť ochr
OEM Záslepka plastová do optickej vane ST, čierna
kód:0334616
1,25 EUR
na dotaz
Parameter Hodnota Typ príslušenstva Optické vane, rozvádzače Špecifikácia: ST záslepka; vhodná na zaslepenie voľných nevyužitých kruhových otvorov miesto ST spojok;
Kotva RDC pre optický kábel DROP FTTx G.657A, okrúhly kábel 3-6mm
kód:0334680
4,04 EUR
na dotaz
Kotva pre uchytenie samonosného drop kábla s priemerom 3-6mm. Jednoduchá kotva pre uchytenie okrúhleho drop kábla. Kábel je v kotve fixovaný pohyblivým klinom.
Spojka Optická LC - LC duplexný
kód:0334583
4,23 EUR
Skladom na expedičným skladu
ADLCLCSMDP je optická singlemode spojka slúžiace na spojenie patchcordov a okonektorovaných vlákien či káblov. Jedná sa o duplexnú LC-LC verziu pre spojenie 2 káblov z každej strany.
Optický pigtail ST SM 1m, LSZH
kód:0334651
4,91 EUR
na dotaz
Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickej kazete alebo vani metódou navarovanie na optické vlákno, a alebo ku konektorovanie vlákien pomocou mechanických gélových aj negelových spojok. Optický pigtail pgstsm001 sa sklad
Hrebienok na zvary - pre 6 trubičiek
kód:0334655
4,91 EUR
na dotaz
Hrebienok na zvary - pre 6 trubičiek
Kotva "@" pre optický kábel DROP FTTx G.657A, okrúhly kábel 2-6mm
kód:0334683
4,91 EUR
Skladom na expedičným skladu
Kotva "@" je optimalizovaná tak, aby úplne rešpektovala minimálny polomer ohybu kábla. Vďaka tomu je zaistený nulový útlm pri ťahu, resp. útlm nadobúda zanedbateľných hodnôt. Nedochádza k deformácii káblu, ani k posunu vlákien vo
Kotva pre plochý optický kábel FLAT
kód:0334674
5,48 EUR
Skladom na expedičným skladu
Špeciálna kotva určená pre samonosný kábel typu FLAT Drop, ktorého profil je obdĺžnikového tvaru s rozmermi približne 7,8 x 4,3mm. Vyrobená je z pokovovaného oceľového plechu, čo zaručuje vyššiu odolnosť proti poveternostným podmienkam. ťah
Priebežný záves DS-2 pre kábel s priemerom max. 4mm (DROP)
kód:0334681
5,48 EUR
na dotaz
Priebežný záves DS-2 je určený pre miesta v inštalácii samonosného systéme, kde nie je nutné kábel kotviť. Týmto spôsobom je možné ušetriť nemalé náklady z pohľadu celej realizácie trasy. Stredová časť časť je tvorená neoprénom odolným UV ž
Optický pigtail ST SM 1m, LSZH
kód:0334652
5,53 EUR
na dotaz
Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickej kazete alebo vani metódou navarovanie na optické vlákno, a alebo ku konektorovanie vlákien pomocou mechanických gélových aj negelových spojok. Optický pigtail sa skladá z ST kon
strmeň SH600
kód:0334676
5,53 EUR
Skladom na expedičným skladu
Strmeň SH600 sa ideálne hodí pre priebežný záves SS1025. Odolnosť proti korózii je zvýšená vďaka konštrukcii z pokovované ocele.