Optické sítě

Filtrovanie
Podrobné hľadanieCena
Výrobce
(1)
(2)
(1)
Zobraziť vybrané
Hľadať v kategórii
Hľadať v kategóriiHľadaťKde hľadať:
14 produktov
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
Kód:0307936

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný

3,29 EUR8,73 EUR
Skladom na predajňe 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
-62 %
Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m
Kód:0636518

Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m

3,96 EUR5,82 EUR
Skladom na predajňe > 5 ks
Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m
-32 %
OEM Záslepka plastová do optickej vane SC, čierna
Kód:0334615

OEM Záslepka plastová do optickej vane SC, čierna

1,25 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
Parameter Hodnota Typ príslušenstva Optické vane, rozvádzače Špecifikácia: SC záslepka; vhodná na za...
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m (Sieťové káble (Optické patch káble))
Kód:0491986

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m

8,63 EUR
Skladom na expedičným skladu
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m (Optické patch káble)
Médiá konvertor TP-LINK MC220L
Kód:0206901

TP-LINK MC220L

19,95 EUR
Skladom na expedičným skladu
1Gb / s SFP na 1Gb / s RJ45, 0,55km multi-mode / 10km single-mode (MC220L)
Modul TP-LINK TL-SM311LS
Kód:0093359

TP-LINK TL-SM311LS

20,75 EUR35,56 EUR
Skladom na expedičným skladu
MiniGBIC / SFP 1000Base LX (LC) (TL-SM311LS)
-42 %
Médiá konvertor TP-LINK MC112CS
Kód:0206904

TP-LINK MC112CS

29,15 EUR46,27 EUR
Skladom na expedičným skladu
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45, 20km (MC112CS)
-37 %
Médiá konvertor TP-LINK MC110CS
Kód:0206906

TP-LINK MC110CS

29,15 EUR
Skladom na expedičným skladu
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45, 20km (MC110CS)
TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)
Kód:0087510

TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)

31,70 EUR
Skladom na expedičným skladu
Media konvertor TP-LINK pre prevod 10 / 100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využ...
Médiá konvertor TP-LINK MC200CM
Kód:0206903

TP-LINK MC200CM

35,94 EUR43,23 EUR
Skladom na expedičným skladu
1000Mb / s SC na 1000Mb / s RJ45, 0.55km (MC200CM)
-17 %
TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth / Optika (single-mode)
Kód:0087512

TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth / Optika (single-mode)

37,65 EUR
Skladom na expedičným skladu
Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa po...
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (single-mode)
Kód:0087513

TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (single-mode)

51,52 EUR
Skladom na expedičným skladu
Gigabitový media konvertor TP-LINK pre prevod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode v...
Médiá konvertor TP-LINK MC100CM
Kód:0206907

TP-LINK MC100CM

30,60 EUR
na dotaz
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45, 2km (MC100CM)
Médiá konvertor TP-LINK MC210CS
Kód:0206902

TP-LINK MC210CS

37,74 EUR45,89 EUR
na dotaz
1Gb / s SC na 1Gb / s RJ45, 15km (MC210CS)
-18 %