Aktivní prvky

Najpredávanejšie
3
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (single-mode)
61,57 EURzľava 3 %
59,46 EUR
4
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX / 2
76,21 EUR
5
TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

Skladom na expedičným skladu
35,78 EURzľava 16 %
30,13 EUR
6
TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

Skladom na expedičným skladu
75,82 EURzľava 37 %
47,75 EUR
7
Edimax ET-912SC3 +
78,01 EUR
8
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10 / 100Base
29,23 EUR
9
TP-LINK MC220L

TP-LINK MC220L

Skladom na expedičným skladu
28,60 EURzľava 1 %
28,29 EUR
Zobrazit:
Výrobce
Zobraziť vybrané
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Radiť18 položiek
TP-LINK MC220L
kód:0206901
28,29 EUR
Skladom na expedičným skladu
1Gb / s SFP na 1Gb / s RJ45, 0,55km multi-mode / 10km single-mode (MC220L)
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10 / 100Base
kód:0138851
29,23 EUR
Skladom na expedičným skladu
Multimódové media konvertor pre konverziu 100Base-FX optické trasy na metalickú trasu 10 / 100Base-TX a naopak. Max. vzdialenosť optickej trasy 2 km. Kovový obal.
TP-LINK TL-SM311LS
-16 %
kód:0093359
30,13 EUR
Skladom na expedičným skladu
MiniGBIC / SFP 1000Base LX (LC) (TL-SM311LS)
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
35,90 EUR
Skladom na expedičným skladu
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45, 20km (MC110CS)
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
35,90 EUR
Skladom na expedičným skladu
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45, 2km (MC100CM)
TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)
kód:0087510
37,56 EUR
Skladom na expedičným skladu
Media konvertor TP-LINK pre prevod 10 / 100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie externým napájacím ada
TP-LINK MC111CS
-14 %
kód:0206905
40,10 EUR
Skladom na expedičným skladu
100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45 (MC111CS)
TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth / Optika (single-mode)
kód:0087512
46,66 EUR
Skladom na expedičným skladu
Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa použije konvertor MC111CS.Převodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje kl
TP-LINK TL-SM321A
-37 %
kód:0108298
47,75 EUR
Skladom na expedičným skladu
MiniGBIC / SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321A)
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
56,90 EUR
Skladom na expedičným skladu
1Gb / s SC na 1Gb / s RJ45, 15km (MC210CS)
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
59,10 EUR
Skladom na expedičným skladu
1000Mb / s SC na 1000Mb / s RJ45, 0.55km (MC200CM)
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (single-mode)
kód:0087513
59,46 EUR
Skladom na expedičným skladu
Gigabitový media konvertor TP-LINK pre prevod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie externým na
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX / 2
kód:0091537
76,21 EUR
Skladom na expedičným skladu
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX / 2 (Optické moduly)
Edimax ET-912SC3 +
kód:0129681
78,01 EUR
na dotaz
10 / 100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km (ET-912SC3 +)
MiniMc, TP-TX / FX-MM1300-ST (s AC adapt.) / 2km
kód:0334644
119,7 EUR
na dotaz
Tento MiniMc optický konvertor predlžuje 10 Mbps a 100 Mbps sieťové segmenty z vinutý pár pomocou multimódového optického vlákna až na vzdialenosť 2 km. MiniMc od IMC Networks je media datakonvertor, dokáže automaticky rozpoznať (aut
Allied Telesyn 100TX (RJ-45) to 100FX single-mode fiber (SC) media converter
kód:0334643
170,5 EUR
na dotaz
Rýchlosť prenosu dát 100 Mbit / s; Možnosti prepojenia Plug and Play Áno; Technológia prepojenie káblový; Rozmery (š xhxv) 105 x 95 x 25 mm; Hmotnosť 294 g; Prevádzkový rozsah teplôt 0 - 40 ° C; Rozsah teprot pri skladovaní (TT) -20 - 80 °
1000T to SFP Media Converter
kód:0334645
293,0 EUR
na dotaz
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. media Conver
1000T to GBIC Media Converter
kód:0334642
305,8 EUR
na dotaz
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. media Conver