Aktivní prvky

Cena a štítky
Stav tovaru:
Dostupnosť:
Výrobce
(1)
16 produktov
Médiá konvertor TP-Link MC200CM
Kód:0206903
PN:MC200CM

TP-Link MC200CM

35,58 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP+, metalický výstup optický výstup, rýchlosť prenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H) (MC200CM)
Médiá konvertor TP-Link MC210CS
Kód:0206902
PN:MC210CS

TP-Link MC210CS

33,46 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, metalický výstup optický výstup, rýchlosť prenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (V׊×H) (MC210CS)
Médiá konvertor TP-Link MC110CS
Kód:0206906
PN:MC110CS

TP-Link MC110CS

31,17 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, metalický výstup optický výstup, rýchlosť prenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3, IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V×Š× H) (MC110CS)
Médiá konvertor TP-Link MC100CM
Kód:0206907
PN:MC100CM

TP-Link MC100CM

31,17 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, metalický výstup optický výstup, rýchlosť prenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3, IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, prenos na vzdialenosť max. 2000 m, rozmery 2,7 × 9,45 × 7 ,3 cm (V׊×H) (MC100CM)
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Médiá konvertor TP-LINK MC112CS
Kód:0206904
PN:MC112CS

TP-LINK MC112CS

30,14 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
(MC112CS)
Médiá konvertor TP-Link TL-FC311A-20
Kód:1462866
PN:TL-FC311A-20

TP-Link TL-FC311A-20

29,65 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, optický výstup, rýchlosť prenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z, IEEE 802,3, IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H) (TL-FC311A-20)
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Médiá konvertor TP-Link TL-FC311B-20
Kód:1462868
PN:TL-FC311B-20

TP-Link TL-FC311B-20

29,00 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, optický výstup, rýchlosť prenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z, IEEE 802,3, IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H) (TL-FC311B-20)
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Médiá konvertor TP-Link MC111CS
Kód:0206905
PN:MC111CS

TP-Link MC111CS

28,75 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, metalický výstup optický výstup, rýchlosť prenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (V׊×H) (MC111CS)
Médiá konvertor TP-Link TL-FC311A-2
Kód:1462865
PN:TL-FC311A-2

TP-Link TL-FC311A-2

25,36 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP+, optický výstup, rýchlosť prenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z, IEEE 802,3, IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozmery 2,7 × 7,3 × 7,5 cm (V׊×H) (TL-FC311A-2)
... zobraziť viac ↓ ... zobraziť menej ↑
Médiá konvertor TP-Link TL-FC311B-2
Kód:1462867
PN:TL-FC311B-2

TP-Link TL-FC311B-2

25,36 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, optický výstup, rýchlosť prenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z a IEEE 802,3u, rozmery 27 × 73 × 95 cm (V׊×H) (TL-FC311B-2)
Modul TP-Link TL-SM321A
Kód:0108298
PN:TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

22,21 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
WDM 1.25 Gbps SFP modul, jeden mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321A)
Médiá konvertor TP-Link MC220L
Kód:0206901
PN:MC220L

TP-Link MC220L

20,65 EUR
Skladom na predajňe 2 ks
SFP, metalický výstup, rýchlosť prenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozmery 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (V׊×H), hmotnosť 0,5 kg (MC220L)
Médiá konvertor TP-Link TL-FC111B-20
Kód:1462864
PN:TL-FC111B-20

TP-Link TL-FC111B-20

19,43 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, optický výstup, rýchlosť prenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 a IEEE 802,3u, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H) (TL-FC111B- 20)
Médiá konvertor TP-Link TL-FC111A-20
Kód:1462863
PN:TL-FC111A-20

TP-Link TL-FC111A-20

18,90 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
SFP, optický výstup, rýchlosť prenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 a IEEE 802,3u, rozmery 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H) (TL-FC111A- 20)
Modul TP-Link TL-SM311LS
Kód:0093359
PN:TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

16,44 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km (TL-SM311LS)
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Kód:1249922
PN:J4858C_OEM

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

13,58 EUR
Skladom na externom skladu > 10 ks
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko