Kabeláž

Cena a štítky
Výrobce
(1)
(2)
3 produkty
Duplex patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
Kód:0636518
PN:DPX-09-LC/LC-05

Duplex patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

Duplexný kábel 9/125, LC-LC, 0,5m
Ihneď k odberu
Skladom na predajňe > 5 ks
3,96 EUR5,48 EUR
-28 %
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
Kód:0307936
PN:pdlclclsmsp002

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexný
Ihneď k odberu
Skladom na predajňe 1 ks
3,29 EUR8,23 EUR
-60 %
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m, OS2
Kód:0491986
PN:1050

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m, OS2

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9 / 125um SM, 1m
Skladom na externom skladu > 10 ks
7,69 EUR