Médiá konvertor TP-LINK MC112CS

Kód0206904PNMC112CSZáruka60 mesiacov
Médiá konvertor TP-LINK MC112CS
Skladom na externom skladu > 10 ksKedy tovar dostanem
28,64 EUR 23,87 EUR bez DPH
utorok 4.10.Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.10.Osobne v predajni:
Celková cena28,64 EUR
23,87 EURbez DPH
Celkom
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie
Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určený pre použitie s jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC. Náklady na kabeláž sú polovičné vďaka použitej technológie WDN, ktorá využíva iba jeden optický kábel pre odosielanie a príjem dát. Využíva vlnovú dĺžku 1310 nm pre odosielanie dát a 1550 nm pre príjem dát. Z toho vyplýva, že ďalšie koncové zariadenie, ktoré má spolupracovať s týmto modulom, musí využívať vlnovú dĺžku 1550 nm pre odosielanie dát a 1310 nm pre príjem dát, ako napríklad konvertor TP-LINK MC111CS. Tento modul je možné použiť aj ako samostatné zariadenie (nevyžaduje žiadne šasi).

Parametre a špecifikácie:

Normy a protokoly:
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Základné funkcie:
Podporuje technológiu WDM
Poloduplexný / plne duplexný režim prenosu pre port FX
Plne duplexné riadenie toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexné riadenie toku (backpressure)
Funkcia Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú stratu spôsobenú prerušením spojenia
Predlžuje dosah optického vedenia až na 20 km

Porty:

1 port 100M SC
1 port 100M RJ45 (Auto MDI / MDIX)

WDM TX:

1310nm

WDM RX:

1550nm

Sieťová médiá 10BASE-T:

Kábel UTP kategórie 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Sieťová médiá 1000BASE-T:
Kábel UTP kategórie 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Sieťová médiá 1000BASE-FX:
Jednorežimový optický kábel

Indikátory LED:
PWR, FDX / Col, Link / Act, SPD

Rozmery:
94,5 x 73 x 27 mm

Napájanie:
Externý napájací adaptér

Bezpečnosť a emisie:

FCC, CE

Prevádzkové prostredie:
Prevádzková teplota: 0-40 ℃
Mimoprevádzková teplota: -40-70 ℃
Prevádzková vlhkosť: 10-90% nekondenzujúca
Mimoprevádzková vlhkosť: 5-90% nekondenzujúca

100Mb / s SC na 100Mb / s RJ45, 20km (MC112CS)
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
PopisPodrobnostiDiskusia
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko