POHODA BI

Každodenně přibydou v ekonomickém systému desítky až stovky nových faktur, pokladních dokladů nebo třeba objednávek. Jak v nich správně číst? Jaký byl celkový lednový obrat nebo počet faktur v daném měsíci, to vám už teď dokáže říct účetní program. Ale jaké zásoby vám přinesly největší zisk? Jaké byly výnosy a náklady podle středisek, činností a zakázek? Nebo jak si mezi sebou stojí jednotliví odběratelé a vybrané regiony? To už jsou informace, které vám účetní program hned neukáže.

Takové reporty totiž zaberou mnohem více času a udržovat je aktuální každý den je bez potřebných nástrojů víceméně nemožné. S prezentací těchto výsledků pomáhají nástroje Business Intelligence. Svým uživatelům nabízí hloubkové, okamžité a vždy přesné analýzy dat, stejně jako různé úhly pohledu. Stačí pár kliknutí a všechny hodnoty jsou přehledně zobrazeny například v aplikaci Microsoft Excel nebo v rámci intranetových portálů.

Varianta Lite obsahuje funkce pro základní pohled do skladového hospodářství a účetnictví. Její součástí jsou také předpřipravené reporty v aplikaci Microsoft Excel, díky kterým můžete tuto variantu využívat od samého začátku, tedy ihned po instalaci. Tato varianta je zejména pro zákazníky využívající systém POHODA v řade SQL nebo pro zákazníky, kteří by nevyužili rozsáhlejší řešení POHODA BI Komplet naplno.

Varianta Komplet zahrnuje tři scénáře pro analýzu účetnictví, skladů a dokladů. Toto řešení využijí zákazníci, kteří vlastní systém POHODA v řadě E1, protože zvládne pracovat i s uživatelskými poli a agendami. Uplatnění najde i u zákazníků, kteří potřebují vyhodnocovat data více než jedné společnosti.  

Cena a štítky
Verze POHODA
2 produkty
Stormware POHODA BI 2017 Lite, scenár pre 1 IČ
Kód:BILT
PN:

Stormware POHODA BI 2017 Lite

Stormware POHODA BI 2017 Lite, scenár pre 1 IČ
Skladom, dostupné ihned
480,3 EUR
Stormware POHODA BI 2017 Komplet, súbor scenárov Doklady, Sklady a Účtovníctvo pre 1-2 IČO
Kód:BIKom
PN:

Stormware POHODA BI 2017 Komplet

Stormware POHODA BI 2017 Komplet, súbor scenárov Doklady, Sklady a Účtovníctvo pre 1-2 IČO
Skladom, dostupné ihned
1 443 EUR